[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
iarba artificiala - 30 x 30 cm - 6 buc/pachet
138,68 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 3 zile
Se expediaza in 3 zile
24-11541
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
44.76 Lei x 4 rate |
Acoperiti-va terasa si balconul cu iarba artificiala de înalta calitate, care poate fi asezata rapid si usor datorita structurii modulare care se pot face clic! Unitatile de 30 x 30 cm pot fi conectate cu usurinta între ele, astfel încât se poate realiza o suprafata stabila de mers sub orice forma, chiar si o alee de gradina, o terasa la soare sau o insula de relaxare poate fi creata din aceasta. Poate fi combinat cu podelele noastre din lemn, care au si un sistem de clic. Poate fi folosit în interior, sau chiar în exterior. Iarba artificiala din material de calitate este rezistenta la conditiile meteorologice, lumina soarelui, daunatori si apa.
- Puternic, durabil, buna pastrare a culorii
- Instalare usoara
- Cu spate permeabil la umezeala
- protectie UV
- Antistatic
- Nu este inflamabil
- Plastic durabil, rezistent
- Poate fi strâns conectat cu o singura miscare
| Dimensiune: | inaltime: 30 mm (+/-5%) x 30 x 30 cm |
| Material: | Sintetic (PP) + plastic |
| Permeabilitatea apei: | 60 l/min/m², cu gauri perforate de 5 mm |
| Rata de cusatura: | 16 ochiuri / 10 cm |
| Densitatea cusaturii: | 16800 ochi/m² |
| Greutatea gramezii: | 1340 g/m² - Dtex 6600 |
| Rezistenta limitata: | UV, apa, abur, înghet (Acesti factori îi pot scurta durata de viata |
| protectie UV: | mai mult de 3.000 de ore, conform testelor ISO 4892-3:2016 si IOS105-A02/A03 |
| Ignifuga: | Da, conform testelor EN13501-1:2007+A1+2009 |
| Continutul pachetului: | 6 buc. 30 x 30 cm unitate (~0,5 m²) |
| Înaltimea completa: | 2 cm |
| Temperatura recomandata: | -25 - (+45°C) |
| Culoare: | Verde |
| Greutate (1 unitate): | ~435 g |
24-11541
Referinte specifice



