[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
lustra row 56w 62cm 3500-6000k 3360lm ip20, erste
233,05 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0075200
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
68.40 Lei x 4 rate |
Descriere produs :
| Culoare | Auriu și alb |
| Culoare lumina (K) | 3500-6000K |
| Dimensiuni | 62x41x11cm |
| Factor de protectie (IP) | IP20 |
| Flux luminos (lm) | 3360 |
| Material | Metal + acrilic |
| Putere (W) | 56W |
| Indicele de redare al culorii (CRI) | 70 |
EL0075200
529 Produse
Fisa tehnica
- Putere (W)
- 56W
- Factor de protectie (IP)
- IP20
- Culoare lumina (K)
- 3500-6000K
- Flux luminos (lm)
- 3360
- Indicele de redare al culorii (CRI)
- 70
- Material
- metal + acrilic
- Culoare
- Auriu și alb
- Dimensiuni
- 62x41x11cm
Referinte specifice






