[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
mini drujba micul fermier, 20v, cu doua lame 6' si 8', doua lanturi
326,51 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-DA1001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
91.82 Lei x 4 rate |
Avantajele mini drujbei Micul Fermier MF-DA1001-G01:
Corp usor, facilitand utilizarea prelungita fara oboseala mainilor.
Motor puternic ce asigura o viteza rapida de taiere.
Practica, rapida si cu consum redus de energie.
Protectie la suprasarcina.
Compacta si poate fi manevrata cu o singura mana.
Mini drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 este recomandata pentru intretinerea gradinii si diverse aplicatii in gospodarie. Este destinata proprietarilor de gradini si pepiniere, precum si afacerilor care se ocupa cu gradinaritul si amenajarile exterioare. Poate fi utilizata cu succes pentru taierea copacilor de diametru mic si a arbustilor, pentru maruntirea deseurilor verzi sau in diverse aplicatii in constructiile din lemn.
Mini drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 are un design ergonomic, un aspect de inalta calitate, fiind usor de manevrat si transportat.
| Brand | Micul Fermier |
| Acumulator | 20V, 1.5Ah |
| Dimensiuni | 35x10x35 cm |
| Greutate bruta | 2.52 kg |
| Greutate neta | 2.4 kg |
| Lungime Sina de Ghidaj | 1 buc - 6"; 1 buc - 8" |
| Material | Cupru, plastic, metal |
| Nivel emisie zgomot | ≤97dB |
| Numar dinti | 1 buc - 18; 1 buc - 23 |
| Numar pinteni | 1 buc - 37; 1 buc - 46 |
| Pas lant | 1/4" |
| Pinion lant | 7teeth |
| Rezervor ulei ungere | 20 ml |
| Tip motor | Fara perii |
| Turatie relanti | 5000 RPM |
| UM/bax | 8 buc |
| Viteza lant | 6m/s |
Manual de utilizare : MF-DA1001-G01 Mini drujba Micul Fermier_ 20V_ cu doua lame 6__ si 8___ doua lanturi.pdf
MF-DA1001-G01
Fisa tehnica
- UM/bax
- 8 buc
- Nivel emisie zgomot
- ≤97dB
- Viteza lant
- 6m/s
- Numar dinti
- 1 buc - 18; 1 buc - 23
- Numar pinteni
- 1 buc - 37; 1 buc - 46
- Pas lant
- 1/4"
- Turatie relanti
- 5000 RPM
- Pinion lant
- 7teeth
- Rezervor ulei ungere
- 20 ml
- Lungime Sina de Ghidaj
- 1 buc - 6"; 1 buc - 8"
- Acumulator
- 20V, 1.5Ah
- Material
- Cupru, plastic, metal
- Greutate netă
- 2.4 kg
- Dimensiuni
- 35x10x35 cm
- brand
- Micul Fermier
- greutate bruta
- 2.52 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
18,82 lei


































