[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Pistol vopsit 18V 600ml/min rezervor 1000ml
204,76 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
0
0
DZ-SE230
Stoc Dioda. Se expediaza in 4-5 ore lucratoareLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
61.32 Lei x 4 rate |
Pistolul de vopsit 18V, 600ml/min, rezervor 1000ml, Detoolz DZ-SE230, este un produs de uz gospodaresc, proiectat pentru pulverizarea substantelor lichide pe diverse suprafete. Se poate aplica pe toate suprafetele din interior si din exterior.
Pistolul de vopsit 18V, 600ml/min, rezervor 1000ml, Detoolz DZ-SE230, are urmatoarele caracteristici:
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Extrem de practic si util;
• Se ajunge la colturile si unghiurile stranse pe care o rola normala nu le poate accesa;
• Fabricat din materiale ultra-usoare, durabile;
• Duza reglabila
• Produs cu raport pret/calitate excelent;
• Consum redus de energie;
• Trebuie folosit numai pentru destinatia pentru care a fost construit.
Continut colet:
• Pistol vopsit DZ-SE230;
• Duze suplimentare: 1.6 si 1.8 mm;
• Cana pentru vascozitate - 1 buc;
• Ac de curatat - 1 buc;
• Perie de curatat - 1 buc;
• Manual de instructiuni.
*Compatibil cu acumulator DZ-SE202, DZ-SE203, DZ-SE204 si incarcator DZ-SE205, DZ-SE206, DZ-SE207
*Produsul NU contine acumulator si incarcator, se achizitioneaza separat.
| Brand | Detoolz |
| Acumulator | 18 V |
| Capacitatea rezervorului | 1000 ml |
| Debit (ml/min) | 600 ml/min |
| Diametru duza | 1.6 mm, 1.8 mm, 2.2 mm |
| Dimensiuni | 240 x 200 x 120 mm |
| Greutata bruta | 1.3 kg |
| Greutate neta | 1.1 kg |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Vascozitate maxima | 80 Din-s |
Manual de utilizare : DZ-SE230 Pistol electric de vopsit RO_.pdf
DZ-SE230
1 Obiect
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 1
- Greutata bruta
- 1.3 kg
- Capacitatea rezervorului
- 1000 ml
- Debit (ml/min)
- 600 ml/min
- Vascozitate maxima
- 80 Din-s
- Acumulator
- 18 V
- Greutate netă
- 1.1 kg
- Dimensiuni
- 240 x 200 x 120 mm
- Diametru duză
- 1.6 mm, 1.8 mm, 2.2 mm
- brand
- Detoolz
Referinte specifice





















