    PSUP-DRP-12V24W-WL
    Stoc epuizat
    Cantitate
    Nu este in stoc
    • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
    • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
    • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
    Sursa in comutatie AC-DC pe sina DIN 24W 12V 2A Well