[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
drujba 5600 2t 49cc 2.5cp 1l16"-1l e5 super easy start
449,95 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-0849-S001-G02
Stoc epuizatDrujba benzina Micul Padurar GF-0849-S001-G02, 2T 49CC 2.5CP este un produs eficient, potrivit pentru taierea si curatarea lemnelor. Cu un motor robust si rezistent, acesta este adaptat pentru un consum redus de carburant si emisii reduse. Drujba dispune de amortizoare anti-vibratii si este usor de utilizat, fiind ideala atat pentru gradina, cat si pentru utilizarea in regim forestier. Printre avantajele produsului se numara aprinderea electronica, ungerea automata, demarorul Super Easy Start, pompita de amorsare pentru alimentare directa carburator si butonul ON/OFF. Accesoriile incluse sunt: lama, protectie pentru lama, lant, surubelnita, imbusuri, cheie strangere lama, bidon benzina si palnie.
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
122.74 Lei x 4 rate |
Drujba benzina Micul Padurar GF-0849-S001-G02, 2T 49CC 2.5CP este proiectata dupa o tehnologie canadiana, are un motor foarte rezistent si este potrivita pentru curatarea si taierea lemnelor. Este o drujba puternica, robusta, usor de utilizat si extrem de practica. Motorul este eficient, special adaptat pentru un consum redus de carburant si un nivel de emisii reduse. De asemenea, datorita puterii sale si a greutatii reduce, o puteti folosi atat in gradina si livada, cat si in regim forestier.
Amortizoarele anti-vibratii incorporate absorb eficient vibratia, ceea ce va va usura munca prin evitarea acumularii oboselii in brate si permitandu-va sa lucrati mai mult si mai confortabil.
Avantaje drujba benzina Micul Padurar GF-0849-S001-G02, 2T 49CC 2.5CP:
•Aprindere electronica
•Ungere automata
•Demaror Super Easy Start (pornire foarte usoara)
•Pompita de amorsare pentru alimentare directa carburator
•Buton ON/OFF - tip intrerupator electric
Accesorii incluse drujba benzina Micul Padurar GF-0849-S001-G02, 2T 49CC 2.5CP:
•Lama,
•Protectie pentru lama,
•Lant,
•Surubenita,
•Imbusuri,
•Cheie strangere lama,
•Bidon benzina,
•Palnie.
| Brand | Micul Padurar |
| Buton ON/OFF | Da |
| Capacitate cilindrica | 49.3 CC |
| Carburator | Pump-film type |
| Combustibil | Amestec benzina-ulei |
| Diametru cilindru | 45 mm |
| Diametru maxim de taiere copaci | 400 mm |
| Dimensiuni | 425x285x260 mm |
| Greutate bruta | 6.7 kg |
| Greutate neta | 6.2 kg |
| Latime canal (mm) | 1.5 mm |
| Lungime lama | 16" |
| Nivel emisie zgomot | 112 dB |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar dinti | 33 |
| Numar pinteni | 66 |
| Pas lant | 0.325” |
| Putere CP | 2.58 CP |
| Putere KW/W | 1.9 kW |
| Raport amestec benzina:ulei | 25:1 |
| Rezervor carburant | 550 ml |
| Rezervor ulei ungere | 260 ml |
| Sistem aprindere | CDI |
| Sistem pornire | La sfoara super easy start |
| Tip motor | 2 timpi |
| Turatie | 8500 rpm |
| Turatie relanti | 2800-3200 rpm |
Manual de utilizare : GF-0849-S001-G02 Drujba 5600 2T 49CC 2.5CP 1L16”-1L E5 SES .pdf
GF-0849-S001-G02
Fisa tehnica
- Lungime lama
- 16"
- Rezervor ulei ungere
- 260 ml
- Rezervor carburant
- 550 ml
- Sistem aprindere
- CDI
- Turatie relanti
- 2800-3200 rpm
- Raport amestec benzina:ulei
- 25:1
- Pas lant
- 0.325”
- Numar pinteni
- 66
- Numar dinti
- 33
- Latime canal (mm)
- 1.5 mm
- Diametru maxim de taiere copaci
- 400 mm
- Buton ON/OFF
- Da
- Nivel emisie zgomot
- 112 dB
- Sistem pornire
- La sfoara super easy start
- Diametru cilindru
- 45 mm
- Carburator
- Pump-film type
- Capacitate cilindrica
- 49.3 CC
- Turatie
- 8500 rpm
- Putere KW/W
- 1.9 kW
- Putere CP
- 2.58 CP
- Numar bucati/bax
- 1
- Combustibil
- Amestec benzina-ulei
- Greutate netă
- 6.2 kg
- Dimensiuni
- 425x285x260 mm
- brand
- Micul Padurar
- greutate bruta
- 6.7 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
688,85 lei
















