      3IPS400024-RESIGILAT
      Stoc depozit, Se expediaza in 8 zile
      RESIGILAT Convertor electronic de tensiune IPS 4000 24V Se folosește pentru alimentarea dispozitivelor electrice care necesită tensiune alternativă de 230 V de la baterii și instalații auto cu 24V CC . Convertoarele sunt ideale pentru locurile unde nu există conexiune directă la rețeaua electrică.
      Cantitate
      In stoc 67 bucati disponibile
      • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
      • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
      • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
      Credit module tbi bank 3.4.2
      167.86 Lei x 4 rate
      RESIGILAT Convertor electronic de tensiune IPS 4000 24V Se folosește pentru alimentarea dispozitivelor electrice care necesită tensiune alternativă de 230 V de la baterii și instalații auto cu 24V CC . Convertoarele sunt ideale pentru locurile unde nu există conexiune directă la rețeaua electrică. Convertoarele din seria IPS produc așa-numitele undă sinusoidală modificată. Este o tensiune alternativă cu o formă de undă dreptunghiulară a cărei valoare eficientă este identică cu valoarea efectivă a undei sinusoidale care are loc în rețeaua de energie. Utilizând această metodă de generare a tensiunii, este posibil să se reducă semnificativ prețul și să crească fiabilitatea întregului dispozitiv. Cablul de alimentare cu baterie inclus.
      Volt IPS-4000 24V (3IPS400024) este un convertor de tensiune de înaltă calitate, cu putere continuă de 2000 W și putere de vârf 4000W, proiectat pentru alimentarea de 24V. Seria de convertoare electronice de tensiune IPS este utilizată pentru a furniza dispozitive electrice care necesită tensiune alternativă de 230 V de la baterii de 24 V și instalații auto. Convertoarele sunt ideale pentru locurile în care nu este posibil să vă conectați direct la rețeaua electrică.
      Cele mai importante caracteristici
      • Manopera de calitate
      • Putere totală 4000 W
      • Putere nominală 2000 W
      Putere totală 4000 W
      Putere nominală 2000 W
      Tensiune baterie 24 V
      Tensiune intrare 21 V - 31 V
      Tensiune ieșire 225 V - 235 V
      Frecvență tensiune ieșire 50 Hz (+ - 2 Hz)
      Eficiență la încărcare completă> 92%
      Prag de declanșare a protecției sub tensiune 21.4 V (+ - 0.6 V)
      Temperatura de funcționare admisă -10 ⁰C - 40 ⁰C
      Caracteristici produs Volt 3IPS400024 Convertor tensiune 4000W (2000 / 4000W) 24 / 230V
      Tensiunea de intrare 24 V.
      Tensiunea de ieșire 230 V.
      putere 2000 wați
      Puterea maximă 4000 wați
      eficiență 92 %
      Forma undei de ieșire Undă sinusoidală modificată
      Frecvența de ieșire 50 Hz
      dimensiuni 290 x 145 x 175 mm
      greutate 4,2 kg
      producător volt
      garanție 24 luni pers fizice sau 12 luni juridice
      VOLT POLSKA
      3IPS400024-RESIGILAT
      67 Produse
      Fisa tehnica
      Height
      290 mm
      Weight
      3,48kg
      Dimensiuni (mm)
      290x175x145mm
      Puterea totală (temporară)
      4000VA
      Constanta de putere
      2000W
      Voltajul bateriei
      24V
      Tensiune de intrare
      21-31V
      Tensiunea de ieșire
      225-235V
      Frecvența tensiunii de ieșire
      50Hz(+-2Hz)
      Eficiența cu încărcare completă
      92%
      Pragul de prag pentru întreprinderea de protecție
      21,4V(+-0,6V)
      Tensiune de Iesire
      Width
      175 mm
      Dimensiuni
      290x175x145mm
      Temperatura de lucru
      -10-40°C
      putere maxima
      4000
      conectori iesire
      1 x Priza 230V
      Putere totală (temporară - scurta durata)
      4000VA
      Putere constantă
      2000W
      Eficiență la încărcare completă
      92%
      Prag de protecție ridicat
      21.4V (+-0.6V)